Kogemused

Imatra Elekter AS on väga pika ajalooga ettevõte, mille emafirma asutati juba 1928. aastal. Elektri vabaturu kogemused ulatuvad juba aastasse 1998, mil Soomes avati elektriturg. Eestis on ettevõte tegutsenud erinevate nimede all juba 20 aastat.
Pikaajalised kogemused energeetika valdkonnas on andnud meile oskused ja teadmised oma klientide parimaks teenindamiseks.

Paindlikud tooted

Oma tootevaliku oleme koostanud koostöös oma klientidega. Usume, et kahepoolne suhtlus tagab meie klientidele täpselt nende vajadusi rahuldavad paketid. Meie tootevalik ei ole kunagi lõplik ning see areneb pidevalt.

Meie pakettide hinnad on konkurentsivõimelised ning lepingutingimused kliendisõbralikud.
Oma elektripakettidele ei ole me lisanud mingeid püsitasusid ning samuti saab meil valida ka paberarvet ilma igasuguse tasuta.

Keskkonnasääst

Meile on oluline kasutada ressursse efektiivselt, hoolida inimestest ja tegutseda parema, puhtama elukeskkonna nimel. Oma tegevuses kasutame lahendusi, mis võimaldavad oluliselt vähendada negatiivset mõju keskkonnale.

Oma tootevaliku oleme koostanud selliselt, et pakkuda tarbijatele maksimaalselt taastuvatest energiaallikatest pärinevat elektrienergiat.
Lisaks pakume oma klientidele ka energiasäästualaseid nõuandeid, mille abil saavad tarbijad paremini oma energiakulu kontrollida.

Klienditeenindus

Ettevõtte meeskond on pühendunud asjatundliku klienditeeninduse pakkumisele. Efektiivse meeskonnatööga suudame pakkuda klientidele kiireid ja paindlikke lahendusi.
Meil on ka kolm klienditeenindust, kust saate alati läbi astuda ja nõu küsida.

Aja kokkuhoid

Meie kliendisõbralik iseteenindus pakub klientidele maksimaalset ajasäästu. Iseteeninduses saab klient endale sobiva paketi valida, sõlmida lepinguid, tutvuda oma tarbimisajalooga, maksta arveid, tellida teenuseid.